niedziela, czerwiec 16, 2019

Lumecca Inmode - piękna skóra w 10 dni

Czy to możliwe, aby w ciągu 10 dni pozbyć się piegów, rumienia, plam posłonecznych?

Zapewni to zabieg Lumeccą Inmode

Czym różni się Lumecca Inmode od innych aparatów?

W dermatologii tak jak i w innych dziedzinach medycyny nowe technologie mają wpływ na skuteczność zabiegu. Lumecca została wykonana w hybrydowej technologii, którą wdrożono w 2017r i jest dostępna tylko wtym aparacie (patent). Producentem aparatu jest izraelska firma Inmode specjalizującej się w sprzętach odmładzających skórę

 
Czytaj więcej...

Tatuaże, przebarwienia - czy można je usunąć?

Chcesz usunąć tatuaż?

Wybierz laser Q-switch - metoda preferowana przez lekarzy

Jak działa laser Q- switch?

Usuwanie tatuaży polega na rozerwaniu torebki kolagenowej otaczającej barwnik w skórze za pomocą światła lasera. Po rozerwaniu barwnik zawarty w komórce skóry dostaje się do przestrzeni międzykomórkowej i jest wydalany poprzez układ limfatyczny

Czytaj więcej...

Jak usunąć uparte włosy

Czego nie wiecie o depilacji?

Nie wiesz czy depilacja laserowa jest bezpieczna i skuteczna?

Boisz się bólu i oparzeń?

Mamy nadzieje, że odpowiedzi na najcześciej zadawane pytania na temat laserowego usuwania włosów rozwieją twoje wątpliwości.

W ostatnim dziesięcioleciu technologia laserowej epilacji bardzo mocna się spopularyzowała i stała się "złotym standardem" w usuwaniu niepożądanego owłosienia. Pomimo, że pierwszy laser do epilacji został wprowadzony do dermatologii estetycznej w połowie lat dziewięćdziesiątych, w dalszym ciągu trwają prace nad poprawą jego własności. Dotyczy to głównie bezpieczeństwa, skuteczności i bolesności zabiegu.

Czytaj więcej...

Kriolipoliza

Odchudzanie poprzez schłodzenie tkanki tłuszczowej

Jak to się wszystko zaczęło?

Historia usuwania tkanki tłuszczowej poprzez schładzanie jej do niskiej temperatury zaczyna się w 2008r. w Massachusetts. To właśnie w tamtejszym uniwersytecie amerykańscy naukowcy wykazali, iż komórki tłuszczowe są mniej odporne na niskie temperatury niż otaczające je struktury.

Jak to działa?

Ideą całego zabiegu jest kontrolowane chłodzenie skóry. Adipocyty, czyli komórki tłuszczowe, wypełnione są trój-glicerydami, które z kolei powstają z połączenia wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu. Rozróżniamy wiele rodzajów kwasów tłuszczowych. Eksperci wykazali, że do uzyskania apoptozy adipocytów niezbędne jest utrzymanie temperatury co najmniej -8oC przez czas nie mniejszy niż 60-70 minut.

Czytaj więcej...

Kontakt

SHAR-POL Sp. z o.o.
ul. Św. Małgorzaty 6/1, 44-102 Gliwice
Tel. (32) 231-36-07

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

Ogólne Warunki Sprzedaży

Certyfikaty

Rzetelna FirmaRzetelna FirmaRzetelna FirmaRzetelna Firma

Scroll to top