czwartek, sierpień 17, 2017

Fotoodmładzanie ReFirme

Unikalna procedura opracowana przez firmę Syneron –Candela obejmująca:

  • wyrównanie koloru skóry
  • ujędrnianie i wygładzanie skóry

Jest wykonywana aplikatorami IPL wykonanymi w technologii elõs TM  (współdziałanie światła z prądem bipolarnym RF) w II etapach podczas jednej sesji zabiegowej.

Tylko technologia elõs TM  umożliwia wykonanie tak szerokiego programu fotoodmładzania w trakcie jednej sesji zabiegowej.

Dzięki możliwości równoczesnego nagrzewania obszaru zabiegowego światłem i prądem RF o odpowiednio dobranych parametrach działanie jest kompleksowe, a równocześnie niezwykle skuteczne i bezpieczne. Efekt jest widoczny bezpośrednio po zabiegu, a powrót do normalnego trybu życia natychmiastowy.


Wyrównanie koloru skóry obejmuje:

  • Rozjaśnienie powierzchniowych zmian pigmentowych: piegi, plamy posłoneczne, plamy starcze, hyperpigmentacja
  • Usunięcie zmian naczyniowych: teleangiektazje, zaczerwienienie skóry, trądzik różowaty, naczyniaki

 

Zabieg jest wykonywany za pomocą aplikatora elõs TM  emitującego światło o długości fali 470-980nm oraz prąd RF. Zniszczone naczynia , cząsteczki melaniny i resztki włókien są eliminowane przez system immunologiczny (fagocytoza). Przebarwienia są częściowo usuwane przez złuszczenie.

 


Ujędrnianie i wygładzanie skóry

Unikalny aplikator SublimeTM emituje światło o bardzo szerokim spektrum (w zakresie 700-2000nm) oraz prąd RF o dużej energii. Światło podgrzewa warstwy skóry do głębokości 3,5mm, które następnie są mocno dogrzewane energią prądu RF. W ten sposób nie działając szkodliwie na naskórek możliwe jest skuteczne oddziaływanie na włókna kolagenowe. Efektem takiego działania jest zwiększenie ich elastyczności, a tym samym napięcia skóry.

 

           

 

Zabieg może być wykonywany na całym ciele. Najczęściej wykonuje się go na:

- twarzy (zwiotczały podbródek, zwisające powieki, worki pod oczami, zwiotczałe policzki)

- brzuchu

- rękach (zwiotczała skóra ramion)

- szyi

- nogach (zwiotczała skóra w okolicy kolan)


Podsumowanie

Fotoodmładzanie ReFirmeTM:

  • pozwala skrócić czas terapii, zamiast dwóch zabiegów w odstępach kilkutygodniowych jest jeden
  • w porównaniu z tradycyjnym fotoodmładzaniem uzyskiwane efekty są zdecydowanie lepsze, ponieważ działanie na skórę jest kompleksowe.
  • wymaga od wykonującego zabieg zawsze indywidualnego podejścia uwzględniającego zarówno oczekiwania pacjenta, jak i możliwości zabiegowe. 
  • procedury są bezpieczne i nie wymagają znieczulenia,
  • specjalnie opracowane parametry zabiegu nie powodują skutków ubocznych (pomimo wykonywania dwóch zabiegów bezpośrednio po sobie)

Dla uzyskania trwałych efektów stosuje się na ogół trzykrotne powtórzenie zabiegów w odstępach ok. 3 tygodni. Zaleca się również wykonanie zabiegu przypominającego co pół roku.

Kompleksowa regeneracja skóry za pomocą technologii elõsTM posiada bogatą literaturę medyczną i aktualnie jest powszechnie stosowana w wielu klinikach na świecie.

"Patients I have treated using the ReFirme™ procedure have smoother, plumper skin results more quickly than other skin treatments I have used."

Robert Sleightolm, MD Dermatologist, USA
 

"I’ve treated many patients that have had loose skin on the neck and jowels due to rapid weight loss.  The Sublime / ReFirme treatment was the most effective non-invasive wrinkle treatment without surgery. The ability to treat all skin types is ideal for doctors like me who live in ethnically diverse areas."

Vince Afsahi, MD Dermatologist, California, USA

"The ReFirme treatment feels great! There is very little discomfort." ~ Essi, Rhode Island, USA

"I am having wonderful results with the ReFirme. I am very pleased. This is the new wave of the future!" ~ Nina, New York, USA
 
"I am very happy with my results. I am so excited. I am 54 and with just 2 treatments I can see a difference." ~ Joyce, Kansas, USA

www.refirme.com

Kontakt

SHAR-POL Sp. z o.o.
ul. Św. Małgorzaty 6/1, 44-102 Gliwice
Tel. (32) 231-36-07

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Certyfikaty

Rzetelna FirmaRzetelna FirmaRzetelna FirmaRzetelna Firma

Scroll to top