piątek, kwiecień 19, 2019

LHP® (Laser HemorrhoidoPlasty)

  LHP® - laserowa plastyka hemoroidów III i IV stopnia

 

Zabieg LHP® opracowała firma Biolitec. Polega on na śródmiąższowym podaniu światła lasera o długości fali 1470nm za pomocą radialnego światłowodu LHP®. W konsekwencji hemoroid obumiera. Zabieg wykonuje się w warunkach ambulatoryjnych w znieczuleniu. Trwa ok. 15 minut.  Po zabiegu od razu możliwy jest powrót do codziennych zajęć. Ryzyko powikłań po zabiegowych jest znikome.

 

Czytaj więcej...

HeLP® (Hemorrhoid laser Procrdure)

HeLP® - laserowe usuwanie hemoroidów I i II stopnia

 

Zabieg HeLP® opracowała firma Biolitec. Wykonuje się w warunkach ambulatoryjnych. Jest bezbolesny i należy do grupy zabiegów minimalnie inwazyjnych. HeLP® to najprostsza spośród obecnie dostępnych technik. Polega na zamknięciu tętniczek hemoroidalnych światłem lasera 980nm, bez stosowania nici i klipsów.

Czytaj więcej...

FiLaC (Fistula-tract Laser Closure)

 

FiLaC® - laserowe usuwanie przetok okołoodbytniczych

 

Jedną z najnowszych opcji leczenia przetok odbytu jest laserowe zamykanie kanału przetoki FiLaC®. Ponieważ przetokę zamyka się niejako od wewnątrz, unikamy rozległych ran na kroczu (i oczywiście blizn po ich wygojeniu). Ogromną zaletą jest pozostawienie nienaruszonego aparatu mięśniowego zwieraczy. Zabieg wykonuje się w krótkim znieczuleniu ogólnym. Zabieg FiLaC® opracowała firma Biolitec. 

Czytaj więcej...

Urządzenia

Kontakt

SHAR-POL Sp. z o.o.
ul. Św. Małgorzaty 6/1, 44-102 Gliwice
Tel. (32) 231-36-07

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

Ogólne Warunki Sprzedaży

Certyfikaty

Rzetelna FirmaRzetelna FirmaRzetelna FirmaRzetelna Firma

Scroll to top