Inmode BodyTite

Inmode BodyTite

Liposukcja wspomagana RF

Lumecca

Lumecca

Nowe narzędzie do leczenia zmian naczyniowych

Diolaze

Diolaze

Laserowa epilacja w technologii Fusion

HIFU Butera

HIFU Butera

Ultradźwiękowe ujędrnianie skóry

Beladona

Beladona

Stworzony do rewitalizacji intymnych narządów kobiecych

CoolTech

CoolTech

Bestseller do redukcji obwodu ciała

FracTotal

FracTotal

Hybrydowe odmładzanie skóry

Wiedza jest naszym atutem

Jesteśmy prekursorem w dziedzinie medycznych zastosowań laserów w Polsce.
Od 20 lat oferujemy wiodące technologie w chirurgii, medycynie estetycznej i kosmetologii renomowanych światowych firm.
Naszym klientom zapewniamy pełen zakres usług: wyposażenie w sprzęt, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, doradztwo oraz szkolenia.

Spółka SHAR-POL rozwija systematycznie swoją działalność od 1993 roku. Dzięki współpracy z renomowanymi na światowym rynku producentami innowacyjnych urządzeń stosowanych w medycynie oraz medycynie estetycznej, dostarczamy swoim klientom nowoczesne i bezpieczne rozwiązania. Obsługujemy duże szpitale publiczne, kliniki prywatne oraz gabinety lekarskie i kosmetyczne, zapewniając pełny zakres usług.

SHAR-POL jest ekspertem i prekursorem w dziedzinie medycznych zastosowań laserów w Polsce. Bogate portfolio spółki tworzą przede wszystkim urządzenia z zakresu medycyny estetycznej przeznaczone m.in. do wykonywania zabiegów: redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, usuwania zmian naczyniowych, fotoodmładzania, liposukcji, a także dermatochirurgii.

Największym atutem firmy są wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają certyfikaty dotyczące klinicznego przeszkolenia w zakresie stosowania różnych laserów i źródeł światła IPL w wielu dziedzinach medycyny. Nasi specjaliści biorą także aktywny udział w szerzeniu wiedzy z zakresu stosowania technik laserowych w medycynie prowadząc wykłady i szkolenia.

Certyfikaty

Rzetelna FirmaRzetelna FirmaRzetelna Firma

 

Nasi partnerzy

 

Kontakt

SHAR-POL Sp. z o.o.
ul. Św. Małgorzaty 6/1, 44-102 Gliwice
Tel. (32) 231-36-07

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

Ogólne Warunki Sprzedaży

Scroll to top