piątek, kwiecień 19, 2019

prof dr hab.n. med. Anita Olejek specjalista ginekolog

Gabinet Ginekologiczny, Będzin

Laser CO2  Beladona jest wykorzystywany do redukcji blizn poporodowych, blizn przerostowych i zanikowych, to jest w sytuacjach  wymagających przebudowy tkanki łącznej (kolagenu). Poprzez działanie obkurczające włókna kolagenowe znajduje on również zastosowanie w leczeniu zespołu luźnej pochwy po porodzie. Działanie lasera powoduje proces neokolagenezy, czyli powstawania nowych włókien kolagenowych czego efektem jest większa elastyczność ścian pochwy. Pacjentki podają, że po zabiegu laserowym komfort wspołżycia zdecydowanie poprawia się.

Laser CO2 stwarza unikalną możliwość leczenia wczesnych etapów nietrzymania moczu. To przykre schorzenie pojawia się nie tylko u kobiet w okresie okołomenopauzalnym ale także u zdecydowanie młodszych pacjentek, które maja za sobą ciążę i poród. Dotychczas  kobieta mogła zastosować odpowiedne pessaria czy zdecydować się na operację czy wreszcie, niestety, pogodzić się ze swoja dolegliwością. Laser powoduje zwiększenie napięcia mięśni miednicy, obkurczenie ścian pochwy i zmniejszenie kąta nachylenia cewki moczowej. Spora grupa kobiet skarży się na suchość i pieczenie pochwy oraz dolegliwości związane z atrofią sromu. Leczenie laserem CO2 może okazać się właściwą terapią także w tej grupie pacjentek. Niektóre Panie są niezadowolone z wyglądu swoich warg sromowych (kolor,wielkość), u innych wargi sromowe z utrudniają wspołżycie czy po prostu przeszkadzają w chodzeniu czy uprawianu sportu. Zastosowanie odpowiednich parametrów lasera CO2 pozwala na zmniejszenie warg sromowych, ich rewitalizację, ujędrnienie i wybielenie. Laser CO2 zapewnia wysoce skuteczne leczenie kłykcin kończystych sromu i pochwy, włókniaków, tłuszczaków sromu. Jest stosowany w leczeniu  nadżerek i polipów szyjki macicy a także w leczeniu zmian dysplastycznych sromu i szyjki macicy.

Zabieg laserowy to zabieg, który nie wymaga nacięć chirurgicznych. Zabieg bez krwawienia, nie ograniczający codziennej aktywności. W pochwie zabieg jest bezbólowy, a zabieg na sromie wymaga wcześniejszego posmarowania skóry kremem znieczulającym. W większości przypadków wystarcza jednorazowe leczenie. Efekty zabiegów utrzymują sie nawet do kilku lat. Leczenie laserowe jest bezpieczne w rękach doświadczonego lekarza ginekologa i charakteryzuje się niewielkim odsetkiem powikłań.

dr n. med. Ewa Żabińska specjalista dermatolog

Gabinet Czas Kobiety, Kraków

Laser Primelase to medyczny, diodowy laser przeznaczony do epilacji. Jest on przyjazny dla operatora i pacjenta. Jest to obecnie laser diodowy o największej mocy dostępny na rynku.  Dzięki temu możemy stosować wartości energii i długości impulsu zapewniające szybki, skuteczny i bezbolesny zabieg dla wszystkich kolorów włosów. Ergonomia lasera i bardzo wydajny układ chłodzenia umożliwiają operatorowi wykonanie komfortowego zabiegu u wszystkich pacjentów.

dr n. med. Joanna Magdziarz - Orlitz specjalista dermatolog

Gabinet Derma Clinic, Częstochowa

Od kilku miesięcy zabiegi epilacji  wykonujemy także laserem Primelase. W tym okresie jego działanie zostało przetestowane na pacjentkach o różnym typie włosa i skóry. Na tej podstawi można stwierdzić, że jest to skuteczny laser dla wszystkich kolorów włosów. Dzięki możliwości nastawy impulsów o dużej energii i krótkim czasie trwania efekty epilacji były również bardzo dobre u pacjentek o jasnej skórze i jasnych, cienkich włosach. Wydajne chłodzenie i duża szybkość sprawiają, że zabiegi są komfortowe dla pacjentów nawet przy epilacji dużych powierzchni.

lek. med. ginekolog Iwona Lemańska

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy w Swarzędzu, ul. Cieszkowskiego

 Małoinwazyjne zabiegi z zakresu tzw. ginekologii estetycznej, jakie od jakiegoś czasu wykonuję laserem Beladona, to propozycja skierowana do szerokiego gremium spośród moich pacjentek - w szczególności tych, które są mamami dwu lub więcej pociech. U licznej grupy kobiet, struktura błony śluzowej pochwy, wskutek nadmiernego rozciągania podczas porodu, zatraca swoją pierwotną fizjologiczną jędrność. Dolegliwości, jakie w takim przypadku towarzyszą pacjentkom, niestety nie zawsze ograniczają się wyłącznie do sfery estetycznej. Często bowiem nazbyt wiotka pochwa staje się źródłem ucisku na cewkę moczową i wówczas nawet już przy niewielkim wysiłku może dochodzić do zaburzeń w utrzymaniu moczu. Terapia laserem, co potwierdza m.in. moje doświadczenie, rzeczywiście okazuje się być skuteczną metodą leczenia tych strukturalnych zmian tkankowych pochwy. Zabiegi laserowe stanowią u większości pacjentek jedyna poważną alternatywę dla inwazyjnego leczenia operacyjnego. Na dzień dzisiejszy bowiem nie zdołano opracować wielu sposobów leczenia tego rodzaju dolegliwości - innych niż chirurgiczne. Wiele moich pacjentek nawet już po jednym zabiegu laserowym odczuwa wyraźna poprawę, zarówno w sferze satysfakcji seksualnej, jak i pod kątem redukcji problemu nietrzymania moczu. To naprawdę dobry rezultat w obliczu faktu, iż zabieg laserowy wykonuje się w ciągu kilkunastu minut, podczas standardowej wizyty w gabinecie ginekologicznym. Dodatkową ważną zaletą jest brak dyskomfortu pozabiegowego oraz ograniczeń w życiu codziennym.

lek. med. ginekolog Andrzej Cieślak

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy w Żarach, przy ul. Marcina Kasprzaka 21

Zaobserwowałem duża skuteczność lasera Beladona w procedurach związanych z odmładzaniem pochwy. Zabiegi te wykonuję u coraz to nowych pacjentek i zauważam stale rosnącą liczbę chętnych. To wciąż nowatorska technika, lecz pacjentki dostrzegają wyrażną poprawę, często już po pierwszym zabiegu.

dr.n. med. ginekolog Dariusz Huterski

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy w Opolu, przy ul. Księdza  Konstantego Damrota 10

Po zabiegu w pochwie laserem Beladona, częstą reakcją pacjentek, jaką dostrzegam jest zaskoczenie jego bezbolesnym przebiegiem i krótkim czasem trwania. Niektóre z nich, na podstawie swych subiektywnych odczuć początkowo powątpiewają w to, iż laser może pomóc. W praktyce jednak, te mało inwazyjne i krótkie zabiegi wywołują w błonie śluzowej głębokie przemiany, przywracając prawidłowa strukturę i naturalne funkcje ścian pochwy. Ich efekty pacjentki zauważają zwykle po miesiącu.

Kontakt

SHAR-POL Sp. z o.o.
ul. Św. Małgorzaty 6/1, 44-102 Gliwice
Tel. (32) 231-36-07

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

Ogólne Warunki Sprzedaży

Certyfikaty

Rzetelna FirmaRzetelna FirmaRzetelna FirmaRzetelna Firma

Scroll to top