piątek, kwiecień 19, 2019

dr n. med Agnieszka Krawczyk

Klinika Ambroziak Warszawa

Nogi dla kobiety są jednym z większych atutów, niestety są one obciążone wieloma problemamy. Około 60% z nich może obserwować u siebie różne objawy przewleklej niewydolności żylnej, jakimi są widoczne pajączki poszerzone żyły siatkowate, żylaki, obrzęki.

Międzynarodowym standardem leczenia niewydolnośći żylnej jest obecnie laserowa terapia endożylna z wykorzystaniem lasera o długości fali 1470nm i swiatłowodu radialnego  ELVeS Radial™. Zabieg wykonuje się laserem LEONARDO® Dual i jest to najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy zabieg, zapewniający wysoki komfort pacjenta w trakcie i po zabiegu.

Dr Tomasz Terpiłowski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Chirurgia Naczyniowa i Flebologia

Laser GentleYAGTMPRO w mojej praktyce jest szczególnie przydatny w usuwania naczyń o średnicy do 3mm oraz na obszarach z podwyższonym ryzykiem powstania przebarwień lub blizn (nogi). Unikalny system chłodzenia jest bardzo skuteczny. U moich pacjentów nie zaobserwowałem przegrzania naskórka jak również nadmiernego schłodzenia skóry, które prowadzi do obkurczenia naczyń w trakcie zabiegu.

 

 

dr n. med. Piotr Hawro

Ośrodek Flebologii Małoinwazyjnej NZOZ AVIMED, Bytom

W Ośrodku Flebologii Małoinwazyjnej AVIMED technikę laserowego leczenia żylaków stosujemy od 2006 roku, w 2008 roku wykonaliśmy pierwsze zabiegi ELVeS Radial™ i od tej pory stosujemy ją stale w naszej praktyce. Metodę tą cechuje: brak nacięć, blizn, szwów, przebieg operacji oraz pooperacyjny bez bólu, unieruchomienia i ograniczenia aktywności życiowej oraz bardzo mała ilość działań ubocznych lub niepożądanych. Co więcej, stosujemy ją z powodzeniem u chorych w podeszłym wieku oraz obciążonych innymi chorobami, szczególnie tymi, które wymagają leczenia antykoagulacyjnego.

Kontakt

SHAR-POL Sp. z o.o.
ul. Św. Małgorzaty 6/1, 44-102 Gliwice
Tel. (32) 231-36-07

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

Ogólne Warunki Sprzedaży

Certyfikaty

Rzetelna FirmaRzetelna FirmaRzetelna FirmaRzetelna Firma

Scroll to top