czwartek, sierpień 17, 2017

triniti Plus - pełna regeneracja skóry

 

 

 

 to pełna odnowa skóry  w trakcie jednej wizyty

Unikalna procedura kompleksowej regeneracji skóry opracowana przez firmę Syneron - Candela - dostępna tylko w technologii elõsTM.

 „elōs™ jest fenomenalną technologią w mojej praktyce. Ona tak łączy energie, że możemy wykonywać wyjątkowo efektywne zabiegi najbezpieczniej jak to tylko możliwe. Zabiegi charakteryzuje  najwyższy poziom komfort ; nie wymagają  okresu rekonwalescencji. I to jest to za co nasi pacjenci cenią technologię elōs™”

Christopher Ho, MD, Dermatologist, Los Angeles, CA

 

Triniti Plus to kompleksowy program do natychmiastowej, widocznej i długotrwałej poprawy stanu skóry obejmujący:

  • Korekcję koloru skóry:  zmiany pigmentowe i naczyniowe
  • Ujędrnienie skóry , zwiększanie napięcia
  • Wygładzanie powierzchni skóry:  zmarszczki, fałdy, powiększone pory i blizny

Zalety

  • krótki czas rekonwalescencji. Zabieg wykonuje się w trakcie jednej wizyty w gabinecie
  • wszystkie obszary ciała: szyja, twarz, dekolt, powieki  
  • bezbolesny

 

 


 

Zabieg

3 Procedury  – 3 Aplikatory  – 1 sesja zabiegowa

Bez znieczulenia. Natychmiastowy efekt. Minimalne uszkodzenie naskórka.

 

Zabieg wykonuje się w trzech krokach. W jednej serii trzech zabiegów, uzyskuje się poprawę koloru skóry, ujędrnienie i miejscowe przemodelowanie skóry. 

 

I procedura – usuwanie drobnych zmian naczyniowych i pigmentowych

Wyrównanie koloru skóry jest wykonywane aplikatorem elõsTM emitującym światło o długościach fali 470-980nm IPL i prąd RF. Zniszczone naczynia, cząsteczki melaniny i resztki włókien są eliminowane przez system immunologiczny (fagocytoza). Przebarwienia są częściowo usuwane przez złuszczenie.


 II procedura - ujędrnienie skóry , zwiększanie napięcia

II-gi  krok  zwiększa napięcie skóry. Unikalna procedura SublimeTM polega na objętościowym podgrzaniu skóry do głębokości 3.5mm aplikatorem elõs™emitującym światło o długościach fali 700-2000nm i prąd RF. Efektem grzania wzdłuż tzw. wektorów jędrności jest natychmiastowe skrócenie włókien kolagenowych oraz rozpoczęcie transformacji kolagenu. W trakcie jednego zabiegu wykonywane jest od 3 do 5 przejść, tak by osiągnąć wymaganą temperaturę  ~500 . Zabieg można wykonać na:  twarzy, brzuchu, rękach, szyi i nogach. Poprawa napięcia skóry jest widoczna zaraz po zabiegu.


 III procedura - wygładzanie powierzchni skóry

III –ci  krok to redukcja zmarszczek, porów i blizn. W tym celu wykonuje się zabieg frakcyjny. Do wyboru są dwie możliwości: ablacyjna SublativeTM i nieablacyjna  MotifIRTM .

SublativeTM

Dzięki wykorzystaniu frakcyjnego bipolarnego prądu RF, następuje płytkie, punktowe odparowanie skóry, z silnym podgrzaniem głębszych warstw skóry. Sterowanie energią prądu RF pozwala zmieniać efekt tkankowy i uzyskiwać słabszy lub mocniejszy efekt w zależności od wskazań.

 

    

 

W stosunku do laserowych zabiegów frakcyjnych SublativeTM charakteryzuje się:

  • Silniejszym efektem pod powierzchnią skóry i najmniejszym uszkodzeniem naskórka spośród zabiegów frakcyjnych
  • Możliwością stosowania na całym ciele (nawet na cienkiej skórze powiek) bez znieczulenia
  • Najkrótszym czasem rekonwalescencji.
  • Najbezpieczniejszy zabieg frakcyjny

MotifTMIR

Frakcyjny zabieg nieablacyjny jest wykonywany aplikatorem MotifTMIR.  Unikalny system punktowego nagrzewania skóry powoduje „zogniskowane” oddziaływanie na głębokości 1.5 - 2mm, dokładnie w obszarze, w którym powinna wystąpić stymulacja kolagenu. Prąd RF, którego działanie nie jest zależne od absorpcji w chromoforach (kolagen jest przezroczysty dla światła), zawsze precyzyjnie i skutecznie dociera do wyznaczonego miejsca.

Efekt punktowego oddziaływania wysoką energią następuje w miejscach przecięcia promienia lasera i przepływu strumienia prądu RF. Dzięki wysokiej energii kolagen zostaje punktowo podgrzany. Obszar na którym został wykonany zabieg zawiera punkty nagrzane i nienagrzane. Odległość między nimi wynosi od 1-2mm. Fragmenty zdrowej tkanki pomiędzy nagrzanymi punktami powodują przyśpieszenie procesu regeneracji. Dzięki temu następuje stymulacja tworzenia nowego kolagenu w miejscach uszkodzenia, a tym samym regeneracja skóry.

 


 Procedura Triniti Plus  znacznie rozszerza wachlarz możliwych oddziaływań na skórę i umożliwia skrócenie terapii.  Działanie na skórę jest kompleksowe, dzięki temu uzyskiwane efekty w porównaniu do zabiegów tradycyjnych są znacznie lepsze. Pomimo wykonywania kilku zabiegów bezpośrednio jeden po drugim wszystkie procedury są bezpieczne.

Wykonuje się je przy użyciu specjalnie opracowanych parametrów, nie powodujących skutków ubocznych. Uzyskanie trwałych efektów wymaga na ogół 3-krotnego powtórzenia zabiegów w odstępach ok. 3 tygodni.

Zaleca się również wykonanie zabiegu przypominającego, co pół roku.

1-szy krok

Usunięcie zmian naczyniowych i pigmentowych

2-gi krok

Ujędrnianie skóry Sublime™

3-ci krok

Usuwanie zmarszczek

 

 

 

 


 

 

www.trinitiskin.com

Urządzenia

Kontakt

SHAR-POL Sp. z o.o.
ul. Św. Małgorzaty 6/1, 44-102 Gliwice
Tel. (32) 231-36-07

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Certyfikaty

Rzetelna FirmaRzetelna FirmaRzetelna FirmaRzetelna Firma

Scroll to top